Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Grawer Warszawa
Operator grawerek komputerowych i laserowych

CALINO
Warszawa
praca stacjonarna
2263 dni temu

Ogłoszenie numer: 1916963, z dnia 2018-03-01

Firma produkuje trofea sportowe na imprezy lokalne i ogólnopolskie. Cieszymy się dużym zaufaniem naszych odbiorców. Naszymi klientami jest wiele znanych osób ze świata sportu i biznesu. Nasze trofea trafiają również na imprezy firmowe, szkolne, przedszkolne itp. Na rynku istniejemy od 1993 roku, co owocuje ogromnym doświadczenie w naszej branży.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wpisywanie treści do grawerowania trofeów sportowych
  • Obsługa urządzeń grawerujących komputerowych i laserowych
  • Wykonywanie projektów graficznych
  • Wykonywanie nadruków termicznych
  • Obsługa plotera tnącego
  • Praca z różnego rodzaju produktami (szkło,tworzywo sztuczne, drewno, metal)

Wymagania

  • Podstawowa znajomość programu Corel Draw
  • Znajomość programów z pakietu Office

Oferujemy

  • Możliwość przyuczenia obsługi urządzeń grawerujących
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Pracę na podstawie umowy o pracę