Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
OPERATOR KOPARKI I KAT.

P. H. CARBO - STAL SP. J.
śląskie
praca stacjonarna
4052 dni temu

Ogłoszenie numer: 273178, z dnia 2013-04-19

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku od ośmiu lat. Zajmujemy się handlem węglem, świadczymy usługi transportowe oraz pośredniczymy w sprzedaży maszyn dla przemysłu.

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: OPER/01/04/2013

Opis stanowiska

  • praca na koparce zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami
  • wykopy
  • wyburzenia
  • obsługa przesiewaczy i ładowarek
  • załadunek samochodów ciężarowych
  • praca z dodatkowym osprzętem (młot wyburzeniowy, nożyce hydrauliczne)

Wymagania

  • uprawnienia I kategorii na koparki jednonaczyniowe
  • aktualne orzeczenie psychologiczne
  • doświadczenie w pracy przy wyburzeniach min. 2 lata
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • sumienność, rzetelność, samodzielność
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju

Oferujemy

  • stałą pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie