Operator Ładowarki
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Operator Ładowarki

Poznaj pracodawcę

Poznaj stanowisko:
Operator Sprzętu Budowlanego

Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...

czytaj więcej: Operator Sprzętu Budowlanego

Praca Operator Sprzętu Budowlanego

Operator Ładowarki - Ogłoszenie archiwalne

Praca Budokrusz Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Przemysł / Produkcja / Skierniewice

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Operator Wózka Widłowego Job Impulse Polska Sp. z o.o. łódzkie

Operator wózka widłowego (Stryków) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. łódzkie

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Zakład Tworzyw Sztucznych ANTARES Sp. z o.o. łódzkie

Operator automatów CNC Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. łódzkie

Pakowacz/ka Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. łódzkie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

BUDOKRUSZ jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu towarowego, kostki brukowej oraz wyrobów kanalizacyjnych w Polsce.

Miejsce pracy: Skierniewice

Zadania:
  • Praca na węźle betoniarskim
  • Przyjmowanie i magazynowanie kruszyw
  • Zabezpieczenie linii produkcyjnych w kruszywa poprzez ciągłe uzupełnianie
  • Konserwacja i dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:
  • Uprawnienia kl. II
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16335 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.