Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Operator linii malarskiej

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5715 dni temu

Ogłoszenie numer: 49856, z dnia 2008-09-24

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Potrzebny operator linii malarskiej dla firmy zajmującej się produkcją części i podzespołów metalowych na potrzeby przemysłu samochodowego. Zadania na stanowisku: zawieszanie metalowych elementów do malowania, ściąganie części z taśmy produkcyjnej, czyszczenie poprzeczek, składanie kartonów, pakowanie części na linii. Stawka: 8,20 brutto/h. Miejsce pracy: Poznań. Praca na dwie zmiany. Potrzebna osoba od zaraz (w godzinach 14-22). Oferty proszę kierować na adres: praca@serwispersonalny.pl (proszę zawrzeć w aplikacji klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji).

Wymagania

Wymagana zręczność w pracach manualnych, dobry wzrok. Mile widziana osoba ucząca się (do 26 r.ż), z doświadczeniem w pracach produkcyjnych, dyspozycyjna.

Oferujemy

Wynagrodzenie 8,20 brutto/h, możliwość doskonalenia własnych umiejętności.