Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Introligator Wielkopolskie
Operator maszyn introligatorskich

AN STUDIO Spółka Akcyjna
wielkopolskie, Suchy Las (powiat poznański)
praca stacjonarna
2004 dni temu

Ogłoszenie numer: 2170895, z dnia 2018-11-22

jest drukarnią offsetową działającą na rynku od ponad 20 lat specjalizującą się w druku akcydensów reklamowych, materiałów POS oraz opakowań dla branży kosmetycznej, spożywczej i in.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Suchy Las (powiat poznański)

Nr Ref.: OMI09

Opis stanowiska

  • obsługa falcerki i/lub linii do oprawy zeszytowej
  • obsługa urządzeń pomocniczych
  • inne prace introligatorskie
  • dbałość o stan techniczny powierzonych urządzeń
  • dbałość o porządek na stanowisku

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy 2 lub 3-zmianowej
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę pracy