Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz / Pomocnik Drukarza

    Fob-decor Sp. z o.o.   Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: czynności regulacyjne maszyn do druku (technika druku offset), kontrola nad przebiegiem pracy urządzenia drukującego, obsługa maszyn związana z procesem produkcji (dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych).
Zobacz więcej ofert pracy

Operator Maszyn Poligraficznych

Albéa Poland Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3642 dni temu

Ogłoszenie numer: 454324, z dnia 2014-05-30

Albéa jest światowym liderem w produkcji opakowań, posiadającym zakłady na całym świecie.
Do zakładu w Łodzi - Albéa Poland Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn do offsetu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowym)

Oferujemy

  • rozwój zawodowy
  • nowoczesny park maszynowy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)