Zobacz więcej ofert pracy

Operator maszyn zbrojarskich

Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Niemcy
praca stacjonarna
2591 dni temu

Profesjonalnym szukaniem kadry budowlanej zajmujemy się od kilkunastu lat. Skupienie całej energii na jednym sektorze pozwoliło nam zdobyć wiedzę i umiejętności, które decydują o naszej skuteczności oraz odrębności. Współpracowaliśmy z ponad 200 firmami, rekrutując Pracowników do realizacji największych inwestycji budowlanych w całej Polsce.

Aktualnie dla naszego Klienta wiodącego producenta i eksportera wysoko przetworzonych wyrobów ze stali poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • praca na maszynach do cięcia i gięcia stali zbrojeniowej
  • obsługa maszyn tnących, giętarki i automatu do strzemion

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator maszyn zbrojarskich
  • minimum 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski poprzedzający rozpoczęcie pracy na budowie eksportowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • wynagrodzenie 7,5 - 8,5 euro na rękę za godzinę
  • praca jedno lub dwu zmianowa (czas pracy 10 godzin dziennie)
  • możliwość przenoszenia pomiędzy zakładami w Niemczech
  • długoterminową współpracę
  • zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy zorganizowane przez Pracodawcę
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. | Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.