Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Pabianice
Operator produkcji - system 4-brygadowy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A
Pabianice
praca stacjonarna
2755 dni temu
tempus.jpg

Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, międzynarodowego lidera, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice

Obowiązki:

- montaż drobnych elementów

- kontrola jakość produkowanych wyrobów

- przekazywanie informacji o stwierdzonych wadach produktu

- pakowanie

- wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP oraz obowiązującymi procedurami i normami

- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

- chęć do pracy

- rzetalność

- odpowiedzialność

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- bezpłatny transport

- umowę o pracę tymczasową w charakterze długoterminowym

- pracę w systemie 4 brygadowym

- dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym

- dodatek za pracę w godzinach nocnych

- pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

- dobrą atmosferę w pracy

- wsparcie naszego konsultanta w miejscu pracy

- możliwość skorzystania z posiłków w miejscu pracy

- kartę FITSPORT

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".