Operator Profilarek

Adecco Poland Sp. z o.o

Gliwice

770 dni temu


Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. zo.o. należy do międzynarodowej korporacji AdeccoS.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. zo.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, producentów systemów magazynowych, poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

 


Operator Profilarek

Miejsce pracy: śląskie/ Gliwice

Nr Ref.: OP/MEC/2016

Zadania:

 • Praca przy produkcji regałów magazynowych
 • Przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie
 • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań
 • Dbałość o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

 • Wykształcenie minimalnie zawodowe techniczne
 • Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych z obsługą instalacji gazowej
 • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zerowego i poziomu roboczego IIIS
 • Aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135
 • Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Wynagrodzenie zawsze na czas
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Oferta dotyczy Pracy Tymczasowej.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego

Rekrutują z Praca.pl