Operator Systemów Energetycznych
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Operator Systemów Energetycznych

Poznaj pracodawcę

ul. Kijowska 1
03-738 Warszawa
woj. mazowieckie

Poznaj stanowisko:
Elektroenergetyk

Elektroenergetyk jest pracownikiem elektrowni odpowiedzialnym za nadzorowanie i kontrolowanie poprawnego funkcjonowania wszystkich urządzeń i systemów, funkcjonujących na jej terenie. Z racji posiadanego wykształcenia, wiedzy praktycznej i doświadczenia, elektroenergetyk zajmuje się obsługą tychże urządzeń, a także na bieżąco monitoruje ich stan techniczny, będąc gwarantem bezpieczeństwa pozostałych pracowników ...

czytaj więcej: Elektroenergetyk

Praca Elektroenergetyk

Operator Systemów Energetycznych - Ogłoszenie archiwalne

Praca COFELY Services Sp. z o.o. / Energetyka / Elektronika / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / wielkopolskie / Jankowice (Tarnowo Podgórne k/Poznania)

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Operator Ładowarki Teleskopowej/ Podestu Roboczego Przegubowego W&K Industrietechnik sp z o.o. wielkopolskie

Operator Giętarki CNC Akcja Job wielkopolskie

Operator Rozkładarki CEMEX Polska Sp. z o.o. wielkopolskie

Montażysta Systemów Meblowych Constans M wielkopolskie

Inżynier Systemów Wbudowanych Fibar Group S.A. wielkopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Cofely Services Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych. Obecnie poszukujemy osób do pracy na terenie Jankowic (Tarnowo Podgórne k/Poznania) na stanowisko:

Miejsce pracy: Jankowice (Tarnowo Podgórne k/Poznania)

Zadania:
  • Obsługa, konserwacja oraz wykonywanie bieżących, drobnych napraw urządzeń energetycznych w celu zapewnienia nieprzerwanej dostawy mediów energetycznych

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe (elektroenergetyk, elektryk, automatyk)

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych lub elektroenergetycznych

  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)

  • Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i odchyleń od standardów

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (w ruchu ciągłym)

Mile widziane:
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych do 20 kV

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej korporacji

  • Opiekę medyczną

  • Możliwość uzyskania karty MultiSport

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS