Operator tokarki (m/k)

Trenkwalder

Legnica

10 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: TOK/LEG/0218
Obowiązki:
  • obsługa tokarek numerycznych,
  • ustawienia parametrów, wprowadzanie korekt,
  • wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej,
  • wymiana narzędzi,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości według wymagań klienta.
Wymagania:
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (średnicówka, mikrometr, suwmiarka),
  • mile widziana znajomość znajomość programów obróbczych: Fanuc, Mazatrol,
  • dokładność, samodzielność, kreatywność,
  • dyspozycyjność do pracy na 3-zmiany.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus wysokie premie,
  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą,
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin finansowaną przez firmę,
  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego, świadczenia z ZFŚS,
  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
  • dofinansowaną stołówkę posiłkową,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • możliwość używania języków obcych - dofinansowanie do nauki,
  • imprezy integracyjne,
  • roczne rozmowy pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC