Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn poligraficznych

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Wymagamy: Umiejętności techniczne, Chęć do poszerzania wiedzy, umiejętności i rozwijania się, Doświadczenie w pracy na maszynach introligatorskich - mile widziane, Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy, Zaangażowanie i sumienność.
  • Specjalista ds. jakości druku

    ManpowerGroup   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Organizowanie, planowanie i kontrola wydruków próbnych; Dokumentowanie ustaleń i przekazywanie wyników kontroli dostawcom; Elektroniczna i wizualna kontrola wydruków próbnych, w tym między innymi jakości druku, treści, zarządzania kolorami, powłok i linii cięcia; Eskalowanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Operator urządzeń poligraficznych

Comgraph Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
1767 dni temu

Ogłoszenie numer: 2572708, z dnia 2019-07-29

COMgraph Sp. z o.o. jest uniwersalną drukarnią specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych, opakowań dla klientów farmaceutycznych, druków transakcyjnych dla klientów instytucjonalnych, opakowań oraz materiałów użytkowych dla klienta indywidualnego.

Szukamy kompetentnej osoby na stanowisko Operator urządzeń poligraficznych, który zajmie się realizacją zleceń z zachowaniem najwyższej jakości i staranności.

Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w trzech lokalizacjach. Każdy z nich odgrywa ważną rolę w kształtowaniu i rozwoju naszej firmy. Podstawą działania naszych zakładów produkcyjnych jest przestrzeganie zasad i procedur w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów i obsługi. W związku z tym poszukujemy właściwego pracownika, który przyczyni się do tego, aby nasze zespoły działały niezawodnie oraz osiągały wysokie wyniki.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • przestrzeganie planu produkcji,
  • utrzymywanie sprawności urządzeń i przygotowanie ich do pracy,
  • dbanie o stan techniczny oraz czystość maszyn i urządzeń,
  • realizacja zleceń z zachowaniem najwyższej jakości i staranności,
  • wypełnianie obowiązującej dokumentacji pracy i zleceń.

Wymagania

  • zdolność do prawidłowej oceny estetycznej,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • spostrzegawczość, dokładność, opanowanie,
  • sprawność techniczna,
  • kultura osobista, umiejętność współpracy z ludźmi,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie, która inwestuje w wdrażanie optymalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet opieki medycznej, bony świąteczne, paczki dla dzieci.