PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator urządzeń technologicznych
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: OUT/OP/2017

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • przygotowanie opakowań do produkcji
  • kompletowanie wyrobu gotowego
  • obsługa linii pakującej/ mieszającej
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • dbanie za terminowe, ilościowe oraz jakościowe realizowanie produkcji
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialność

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia na wózek widłowy lub chęć do ich wyrobienia przez rozpoczęciem zatrudnienia
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zaangażowanie
  • chęć do podjęcia stałej współpracy
  • wykształcenie zawodowe lub średnie: techniczne, mechaniczne, spożywcze
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • System pracy czterobrygadowy- 6-14, 14-22, 22-6
  • Atrakcyjne wynagrodzenie+ premie
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Pakiet socjalny- Karta Luxmed, Karta Multisport
  • Możliwość rozwoju
  • Prace od zaraz

Poznaj

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl