Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Przemysł / Produkcja

małopolskie, Skawina

dziś

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

wczoraj

2016-07-26

Operator Urządzeń w Logistyce- Ogłoszenie archiwalne

Praca RR Donnelley Europe Sp. z o.o. / Przemysł / Produkcja / małopolskie / Kraków, ul. Obrońców Modlina 11

Firma RR Donnelley, założona w Chicago 150 lat temu, jest światowym liderem w zakresie kompleksowych usług poligraficznych i pokrewnych. W Polsce RR Donnelley posiada trzy zakłady produkcyjne w Krakowie i Starachowicach. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Operator Urządzeń w Logistyce
Miejsce pracy: Kraków, ul. Obrońców Modlina 11

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona tym stanowisku odpowiedzialna jest za zapewnienie ciągłości pracy oraz kompleksową obsługę urządzeń w logistyce.

Poszukiwane kompetencje:
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn,

  • uprawnienia do obsługi wózków spalinowych (mile widziane uprawnienia na wózki wysokiego składowania),

  • pożądane umiejętności w zakresie mechaniki lub elektryki maszyn,

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera w zakresie programów użytkowych,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobre umiejętności komunikacyjne,

  • zdolność do pracy pod presją czasu,

  • kondycja fizyczna (sprawność),

  • dążenie do samorozwoju,

  • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność.

Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • finansowe nagrody kwartalne i roczne;
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m.in.:
    • prywatną, darmową opiekę medyczną,

    • ubezpieczenie na życie i NNW,

    • okolicznościowe bony zakupowe,

    • dofinansowanie do posiłków,

    • dofinansowanie do różnych form zajęć sportowych,

  • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy;
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka awansu).