Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Operator wózka widłowego - 20,23 zł brutto/godz. plus premia

KS Service
Wrocław
praca stacjonarna
2333 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: OWW/WRO/17112017

OBOWIĄZKI

  • obsługa wózków elektrycznych czołowych
  • załadunek i rozładunek towaru
  • obsługa skanera
  • przepakowywanie towaru w przypadku uszkodzonego nośnika

OCZEKIWANIA

  • uprawnienia na wózki widłowe z napędem elektrycznym - warunek konieczny
  • praktyka w prowadzeniu wózków widłowych z napędem elektrycznym
  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • uczciwość, sumienność i punktualność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjną stawkę godzinową 20,23 zł brutto oraz premie
  • możliwość dopasowania grafiku do indywidualnych preferencji
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 71 341 04 14.