Podobne oferty pracy

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Częstochowa
Nr ref.: OWW/2017

ZADANIA:

  • rozmieszczanie towaru w odpowiednie lokacje magazynowe
  • sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • dowożenie komponentów na linie produkcyjne

WYMAGANIA:

  • Chęci do pracy
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w bezpiecznym środowisku i w nowoczesnych warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatny dojazd z Żytna, Przedborza, Bełchatowa, Pajęczna, Gorzkowic, Częstochowy, Piotrkowa Trybunalskiego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Gi Group Sp z o.o.

Dane firmy

ul. Sobieskiego 11
40-082 Katowice
śląskie

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl