Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gądki
Operator Wózka Widłowego

Work Express Sp. z o.o.
Gądki
praca stacjonarna
3505 dni temu
Oferty pracy

Work Express Sp. z o.o. działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej - Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 1116.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta, międzynarodowej firmy logistycznej z Gądek, osób chętnych do rozpoczęcia pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Z DOŚWIADCZENIEM I UPRAWNIENIAMI
Miejsce pracy: Gądki k. Poznania (ZAPEWNIONY DOJAZD Z GNIEZNA, WRZEŚNI, WĄGROWCA I SŁUPCY)

Miejsce pracy: Gądki » wielkopolskie

Opis stanowiska:

- obsługa wózka widłowego,

- obsługa skanera magazynowego,
- załadunek i rozładunek towaru,
- prace magazynowe - przygotowywanie towaru do wysyłki, kompletacja

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny),
- aktualne badania psychologiczne - psychotesty,
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
- mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia,
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,
- zapewniony dojazd do miejsca pracy - z Gniezna, Wrześni, Wągrowca, Słupcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
- pracę w systemie trzyzmianowym (6-14-22),
- opiekę koordynatora,
- pracę w dużej międzynarodowej firmie logistycznej

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.