Operator wykrawarki Finnpower
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Operator wykrawarki Finnpower

Poznaj stanowisko:
Programista CNC

CNC, tłumaczone z angielskiego Computerized Numerical Control jako komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych to technologia umożliwiająca programowanie specjalistycznych maszyn roboczych wykonujących wyspecjalizowane, precyzyjne prace ze stuprocentową powtarzalnością. Programista CNC jest specjalistą w zakresie programowania tychże urządzeń w obrębie specyfiki danej branży lub gałęzi przemysłu, posiada wiedzę i doświadczenie ...

czytaj więcej: Programista CNC

Praca Programista CNC

Operator wykrawarki Finnpower - Ogłoszenie archiwalne

Praca Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / Sipoo

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

c40e7886fc87ad1f614a98507a16ef5d.gif
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w Finlandii (Sipoo) na stanowisku:

Miejsce pracy: Sipoo
Nr ref.: FNP/FIN/0813

OPIS STANOWISKA:
  • programowanie i obsługa wykrawarki CNC Finnpower,
  • odczytywanie rysunku technicznego i instrukcji służbowych w języku angielskim,
  • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego.
WYMAGANIA:
  • umiejętność i doświadczenie w obsłudze wykrawarki Finpower E5 - warunek konieczny!
  • umiejętność programowania urządzeń CNC w tym wykrawarek Finnpower,
  • język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym - warunek konieczny!
  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych i dokonywania pomiarów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy.
OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie: 11,29 euro brutto/h; ok. 1300-1900 euro netto/m-c,
  • legalną i stabilną pracę za granicą,
  • organizację przelotu z Warszawy do Helsinek,
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie,
  • stałą opiekę polskiego koordynatora.

UWAGA! Podjęcie pracy w Finlandii jest możliwe tylko i wyłącznie wtedy, gdy kandydat potrafi komunikować się w języku angielskim! Nie ma możliwości wyjazdu bez znajomości języka.

975f2b7c5b726cb35975f1f396778fa7.gif
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16368 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.