Zobacz więcej ofert pracy

Opiekun/ka Dziecka

timework Sp. z o.o.s.k.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
3165 dni temu

timework sp. z o. o. sp. k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma timework sp. z o. o. sp. k. posiada certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 9688

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
  • Zatrudnimy opiekunkę do 2,5 rocznego dziecka.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe, kursy szkolenia itp.
  • Umiejętność kreatywnego planowania dnia opieki z podziałem na naukę, zabawę i odpoczynek. Znajomość wierszyków, rymowanek, bajek, piosenek.

Tylko odpowiedzialne, wesołe i otwarte osoby łatwo nawiązujące kontakt z dziećmi.

Oferujemy:
  • Pracę 1,2 lub 3 dni w tygodniu po ok. 6 godz. z elastycznym grafikiem w komfortowych warunkach i wysokim wynagrodzeniem.

Więcej ofert pracy na www.timework.pl