Opiekun klienta - branża IT

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

12 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na samodzielnym stanowisku w doświadczonym zespole
  • Kreowanie relacji z klientami zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta
  • Korzystanie  z najnowocześniejszych narzędzi i systemów wspierających sprzedaż
  • Realizowanie wyznaczonych celów

 WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Znajomość branży IT
  • Chęć rozwoju oraz otwartość na zmiany
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Zdolność wyznaczania priorytetów oraz podejmowania decyzji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Opiekun Klienta

Opiekun Klienta to osoba odpowiedzialna za opiekę nad klientami oraz za pozyskiwanie klientów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: sprzedaż produktów/usług, obsługa administracyjna sprzedaży (umowy, dokumenty), poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie z ...
Opiekun Klienta Praca Opiekun Klienta

Rekrutują z Praca.pl