Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Opiekun Klienta

Petro-Oil Wielkopolskie Centrum Sprzedaży Sp. z o.o.
wielkopolskie, Kalisz, Konin, Poznań
praca stacjonarna
5863 dni temu

Ogłoszenie numer: 43993, z dnia 2008-05-13

rozwija swoją działalność na rynku od ponad 8 lat. Zajmuje się sprzedażą olejów silnikowych, przekładniowych, hydraulicznych, przemysłowych produkcji Orlen Oil oraz innych renomowanych marek. Oprócz tego oferuje: smary, parafiny, masy parafinowe, płyny eksploatacyjne, płyny do chłodnic, chemię i akcesoria samochodowe. Obecnie poszukujemy osób zdecydowanych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Kalisz, Konin, Poznań

Opis stanowiska

  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży poprzez kontakt z klientami z rejonu oraz
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • sprzedaż produktów zgodnie z polityką firmy,
  • promowanie wizerunku firmy,
  • obsługa bieżących klientów (pozyskiwanie zamówień, informowanie o promocjach i nowych produktach),
  • zbieranie informacji z rynku,
  • monitoring należności
  • Wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży wyrobów petrochemicznych i motoryzacyjnych
  • wykształcenia minimum średniego,
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
  • ambicji poszerzania wiedzy dot. technik sprzedaży,
  • silnej motywacji do pracy i osiągania założonych celów,
  • samodzielności i kreatywności,
  • prawa jazdy kat. B;
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie,
  • znajomość branży olejowej będzie dodatkowym atutem. Zachęcamy do składania ofert kandydatów o wysokiej kulturze osobistej, gotowych do ciągłego podnoszenia kwalifikacji, posiadających łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, dyspozycyjnych, rzetelnych i potrafiących samodzielnie rozwiązywać problemy.
  • Oferujemy

    Oferujemy pracę w renomowanej firmie z możliwością podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.