Zobacz więcej ofert pracy

Opiekun Medyczny

Fundacja GAJUSZ
Łódź, ul. Dąbrowskiego 87
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa zlecenie
praca stacjonarna
506 dni temu

Ogłoszenie numer: 7820289, z dnia 2022-12-28

Działamy ponad 20 lat na rzecz dzieci, jesteśmy jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Mamy dwa hospicja, ośrodek pre-adopcyjny oraz centrum terapeutyczne. Co roku wspieramy ponad 1200 dzieci.

Nasza Fundacja powstała z chęci niesienia pomocy, z przekonania, że miłość jest silniejsza niż strach.

Tworzymy ponad 160 osobowy zespół, który kieruje się wartościami szacunku, odpowiedzialności i współpracy.

Pomagamy profesjonalnie. Dbamy o to, aby nasza praca była na najwyższym poziomie.

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Dąbrowskiego 87

Nr Ref.: 03/12/2022

Opis stanowiska

Opiekunowie zapewniają stałe ciepło i troskę, pracują w rytmie naszych małych podopiecznych.

Stwarzają dom – chcemy, aby nasze Dzieci czuły się u nas jak w rodzinie.

  • zaspakajanie potrzeb dzieci, a w szczególności kontaktu społecznego i emocjonalnego, a także aktywności poznawczej,
  • organizowanie uroczystości, w tym urodzin, branie udziału w wycieczkach oraz spacerach, a także przebywanie w ogrodzie,
  • towarzyszenie dzieciom przy wyjazdach poza Hospicjum, w tym odwiedzanie podopiecznych w szpitalu i czuwanie przy nich,
  • współpraca z lekarzem, pielęgniarką, fizjoterapeutą i specjalistami, wdrażanie ich zaleceń,
  • raportowanie zdarzeń ze zmiany, informowanie o problemach i wszelkich niepokojących objawach oraz zmianach stanu zdrowia, a także o zgonie dziecka,
  • utrzymywanie porządku, wykonywanie czynności higienicznych, w tym również pośmiertnych.

Wymagania

  • gotowości do pracy z misją pomagania, ale również według procedur i zapewnienia wysokich wymagań jakościowych,
  • ciepła i wrażliwości na potrzeby oraz stałego kontaktu z dzieckiem i rodziną,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, według grafika (zapewniamy naszym Dzieciom stałą 24-godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu),
  • dyspozycyjności – pracujemy w systemie zmian 12-godzinnych, dziennych lub nocnych, minimum 160 godzin w miesiącu, także w weekendy i święta.
  • wykształcenie minimum średnie, koniecznie o profilu medycznym lub kierunkowe doświadczenie.

Jeśli czujesz, że jesteś w stanie opiekować się dzieckiem, poświęcić mu swój czas i uwagę, ta praca jest dla Ciebie.

Oferujemy

  • ZAPEWNIMY CI niezbędne wdrożenie do pracy i pomoc specjalistów. Po rozmowie rekrutacyjnej, w zależności od ustaleń zaprosimy Cię na dwa 4-godzinne dyżury, w trakcie których zapoznasz się z wymaganiami i pracą na stanowisku. Po tym czasie spotkamy się i porozmawiamy o Twoich przemyśleniach, emocjach i gotowości do pracy. Dopiero po tym czasie ustalimy warunki pracy, termin jej podjęcia. Wszystkim nam zależy, aby odpowiedzialnie podjąć się ważnej roli Opiekuna. Będziesz współpracować z bardzo profesjonalnym, wykształconym zespołem, w przyjaznym otoczeniu. Twoje wynagrodzenie będzie zależne od liczby dyżurów w miesiącu, płatne za godziny pracy, w systemie miesięcznym.