Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radzymin
Opiekun / Opiekunka dzieci

Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k.
Radzymin
praca stacjonarna
5220 dni temu

Ogłoszenie numer: 89286, z dnia 2010-02-12

Presto-Service K. Koronkiewicz i Wspólnicy Sp. J. jest ogólnopolską agencją wynajmu hostess, promotorów, pracowników tymczasowych i merchandisingu. Działamy na rynku od 2001 roku. W zakresie merchandisingu naszym Klientom zapewniamy opiekę nad ich produktami we wszystkich sieciach handlowych w Polsce. Opieka obejmuje dopilnowanie właściwej ekspozycji, obecności produktu na półce, dbanie o oznaczenia cenowe, ułożenie produktu według sztuki merchandisingu oraz pomoc przy zamówieniach. Opiekę Klienta w hipermarketach zapewniamy przez siedem dni w tygodniu. Do sali zabaw dla dzieci w centrum Radzymina poszukujemy Opiekunów/Opiekunki.

Miejsce pracy: Radzymin

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków zatrudnionych osób będzie należało:
  • opieka nad grupą dzieci
  • organizacja zabaw dla dzieci

Wymagania

  • odpowiednie predyspozycje do pracy z dziećmi
  • pomysł na organizację zabaw dla dzieci
  • dobry humor i chęć do pracy z dziećmi
  • gotowość do pracy w różnych godzinach
  • sumienność i uczciwość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę z możliwością realizowania własnego programu
  • pracę pełną wyzwań i radości z ich realizacji
  • elastyczne godziny pracy
  • wspaniałą atmosferę
  • wynagrodzenie: 10,00 zł brutto za godzinę pracy
  • forma zatrudnienie: Umowa-Zlecenia