Podobne oferty pracy

Początki istnienia A&J Partners to 2005 r. - od tego też czasu działamy na rzecz przedsiębiorców oraz osób poszukujących pracy. Nasz zespół tworzą ludzie posiadający pasję oraz doświadczenie w branży.
Szeroki zakres świadczonych przez nas usług, głęboka troska o zaspokojenie indywidualnych
potrzeb każdego Klienta, jak również zaangażowanie z jakim podchodzimy do powierzanych
nam projektów przekładają się na sukcesy, które odnosimy od ponad 10 lat w każdym z obszarów
naszej działalności. Specjalizujemy się w świadczeniu usługi opieki domowej dla osób dorosłych
w Polsce i w Niemczech.

Opiekun / Opiekunka Seniora
Nr ref.: AJP/141215/B

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie opieki nad osobami starszymi i chorymi w domach prywatnych,
  • Prace związane z prowadzeniem domu ( zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków)
  • Podstawowa pielęgnacja podopiecznego (kąpiel, toaleta)
  • Dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą starszą /chorą
  • Cierpliwość
  • Empatia
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Uczciwość

Oferujemy:

  • Legalną pracę – zatrudnienie w oparciu o umowę  zlecenie
  • Bezpłatną naukę języka niemieckiego
  • Dokument A1 oraz kartę EKUZ
  • Odprowadzanie składek na ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, rentowe, wypadkowe
  • Darmową pomoc prawną w zakresie zajęć wierzytelności przez komornika
  • Elastyczne terminy wyjazdów
  • Pokrycie kosztów przejazdu
  • Zakwaterowanie, wyżywienie
  • Stałą opiekę naszych pracowników
  • Zarobki do 13 tys.*

    * kwota brutto wliczona do wyjazdu do Niemiec
    na co najmniej 62 dni
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Opiekunka Osób Starszych

Opiekun osób starszych, jak sugeruje sama nazwa zawodu, jest osobą sprawującą bieżącą opiekę nad podopiecznymi w wieku podeszłym, przebywającymi we własnych miejscach zamieszkania, domach opieki, lub szpitalach. W zależności od miejsca pracy i charakteru zatrudnienia, znaczącej zmianie ulega zakres pełnionych przez daną osobę obowiązków. Wbrew często powtarzanym stereotypom, w każdym przypadku jest to praca trudna i niekiedy ...

Rekrutują z Praca.pl