Zobacz więcej ofert pracy

Osoba do prowadzenia domu

Osoba prywatna
Warszawa
praca stacjonarna
3535 dni temu

Ogłoszenie numer: 496461, z dnia 2014-08-30

Rodzina mieszkająca w Warszawie poszukuje godnej zaufania pomocy dla dzieci.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Opieka nad dzieckiem w godzinach wieczornych, po godzinie 18:00
  • Zaprowadzenie i przyprowadzenie dziecka ze szkoły w godzinach 9:00 i 17:00
  • Przygotowywanie śniadań i kolacji
  • Sprzątanie w domu
  • Pranie i prasowanie
  • Inne prace domowe

Wymagania

  • Znajomość języka polskiego
  • Znajomość języka włoskiego i/lub angielskiego na poziomie komunikacyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Miło widziane będzie doświadczenie w prowadzeniu domu i opieki nad dziećmi we Włoszech.

Oferujemy

  • Poziom wynagrodzenia dyskutowany będzie indywidualnie