Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Opiekunka / Opiekun Seniora

Private Care 24 Sp. z o.o.
Niemcy, Całe Niemcy
praca stacjonarna
4145 dni temu

Ogłoszenie numer: 256101, z dnia 2013-02-08

Jesteś osobą przyjazną ludziom i chcesz nieść pomoc osobom potrzebującym?
Oferujemy zatrudnienie na terenie Niemiec i Szwajcarii osobom chcącym pracować jako:

Miejsce pracy: Niemcy, Całe Niemcy

Opis stanowiska

  • Pomoc przy higienie osobistej i korzystaniu z toalety (także higiena intymna), zmiana pampersów
  • Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • Prowadzenie domu (sprzątanie, zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie), przygotowanie posiłków dietetycznych
  • Transfer pacjenta z łóżka na wózek
  • Podawanie leków, pomiar ciśnienia
  • Towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne
  • Inne czynności w zależności od indywidulanego przypadku

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w branży opiekuńczej

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie (ZUS, formularz A1)
  • dojazd do klienta
  • zakwaterowanie w domu podopiecznego
  • ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę zdrowotną
  • ubezpieczenie od szkód rzeczowych i osobowych
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • zarobki od 900 do 1200 Euro netto w skali miesiąca
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ W TRAKCIE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH