Zobacz więcej ofert pracy

Oracle Developer

Profi-Data Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
4883 dni temu

Ogłoszenie numer: 129053, z dnia 2011-01-04

PROFI-DATA (www.profidata.com.pl) - firma informatyczna realizująca projekty dla sektora ubezpieczeniowego, bankowego oraz publicznego, poszukuje do projektu realizowanego w Gdyni, osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja nowoczesnych systemów IT w środowisku Oracle
  • dbałość o jakość kodu i standardów dokumentacji
  • współpraca z przedstawicielami klienta
  • rozwój zawodowy i stałe podnoszenie własnych kwalifikacji
  • aktywny udział w kształtowaniu polityki jakości firmy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka SQL i PL/SQL
  • bardzo dobra znajomość specyfiki relacyjnych baz danych i środowiska Oracle DB
  • dobra znajomość języka XML
  • kreatywność, myślenie analityczne i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem korporacyjnym
  • zdolność szybkiego uczenia się, poznawania i wdrażania nowych rozwiązań

Oferujemy

  • pracę w projektach realizowanych dla czołowych firm polskiego sektora finansowego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • w perspektywie dwóch lat, możliwość zmiany ścieżki kariery na programistę Java
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą, swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy