Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Osób do prowadzenia prezentacji

Centrum NLP
dolnośląskie
praca stacjonarna
5929 dni temu

Ogłoszenie numer: 39909, z dnia 2008-02-04

Centrum NLP

Poszukuje dla stałego partnera biznesowego:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

- Prowadzenie prezentacji na umówionych przez Firmę spotkaniach. - Praca w dwuosobowych zespołach na terenie Polski.

Wymagania

- Otwartość i życzliwość do ludzi. - Optymizm. - Wewnętrzna odwaga do podejmowania nowych wyzwań. - Poczucie humoru. - Chęć rozwoju. - Miła aparycja. - Gotowość do przebywania poza miejscem zamieszkania. - Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Wysokie zarobki (średnio powyżej 10 000 zł m-c). - Umawiamy osoby uczestniczące w prezentacjach. - Opłacamy koszty związane z prezentacjami. - Najwyższej klasy specjalistyczne szkolenia przygotowujące do prezentacji. - Rozwojową pracę w renomowanej Firmie. - Sprawdzone poprzez wieloletnie doświadczenie metody prowadzenia prezentacji. - Dobry samochód i pełne wyposażenie prezentera. - Stała pomoc i opieka ze strony Firmy w realizacji założeń.