Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
OSOBĘ DO TWORZENIA KSIĄŻEK DLA DZIECI (przykładowa tematyka: LEGO, Disney)

Ameet Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4803 dni temu

Wydawnictwo AMEET Sp. z o.o.

specjalizujące się w licencyjnych publikacjach dla dzieci zatrudni:

OSOBĘ DO TWORZENIA KSIĄŻEK DLA DZIECI
(przykładowa tematyka: LEGO, Disney)

Miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy osoby kreatywnej, która:
  • Potrafi tworzyć zadania logiczne dla dzieci, gry, quizy i zabawne teksty
  • Zna zainteresowania dzieci w wieku wczesnoszkolnym (gry, filmy, książki itp.)
  • Ma zmysł plastyczny
  • Ma wykształcenie pedagogiczne lub doświadczenie w pracy z dziećmi (dodatkowy atut).
Zakres obowiązków:
  • Merytoryczne opracowanie książek z zadaniami dla dzieci
  • Udział w projektach wydawniczych.
Oferujemy:
  • Pracę w kreatywnym, doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)