Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Pedagog / Przedszkolanka

NW SERVICE Sp. z o.o.
Niemcy
praca stacjonarna
4109 dni temu

Ogłoszenie numer: 259101, z dnia 2013-03-01

Nasza firma, w oparciu o kilkuletnie doświadczenie kadry rekrutującej, poszukuje dla instytucji na terenie Niemiec wykształconej kadry pedagogicznej gotowej podjąć pracę w szkołach i przedszkolach w Niemczech. Oferty pracy mieszczą się w mieście Wiesbaden i okolicach.

Atutem naszej firmy jest współpraca z doświadczonymi partnerami w Niemczech, którzy dzięki swojej ugruntowanej pozycji na rynku mogą zagwarantować nam oferty o wysokim standardzie pracy i atrakcyjne finansowo.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Do zadań osoby wykonującej powyższe stanowisko należą:

  • nauczanie wczesnoszkolne w przedszkolach i szkołach podstawowych

Wymagania

  • wykształcenie pedagogiczne
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
  • gotowość do odbycia 14 dniowego okresu próbnego w Niemczech. W tym czasie jest zagwarantowane zakwaterowanie i 150€ - 200€ „kieszonkowego” za każdy tydzień.
  • gotowość do podjęcia długoterminowego pobytu w Niemczech
  • gotowość do przejścia wstępnej rozmowy w języku niemieckim za pomocą Internetu
  • doświadczenie mile widziane
  • otwartość
  • empatia

Oferujemy

  • zatrudnienie przez instytucję niemiecką na niemieckich warunkach
  • po podpisaniu umowy w Niemczech zarobki na poziomie od 2000€ do 2350€
  • opieka na miejscu przez niemieckojęzyczną koordynatorkę
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Niemczech