Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością

SEP Sp. z o.o.
pomorskie, Miejsce pracy Lubsko (woj. lubuskie)
praca stacjonarna
5388 dni temu

Ogłoszenie numer: 73306, z dnia 2009-08-21

Firma SEP od 5 lat wykonuje usługi na zlecenie w zakresie uzbrajania, lutowania i kontroli układów oraz urządzeń elektronicznych z wykorzystaniem technologii bezołowiowej zgodnie z normą IPC-A-610D. Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Miejsce pracy Lubsko (woj. lubuskie)

Opis stanowiska

  • wdrożenie, utrzymywanie i kontrola polityki jakości w zakładzie pracy,
  • rozwój skutecznego systemu zarządzania jakością
  • opracowanie i zarządzanie dokumentacją jakościową procesu i systemu jakości
  • współudział przy definiowaniu procesów produkcyjnych / technologicznych pod kątem zapewnienia jakości oraz odpowiedzialność za ich prawidłowość
  • przedpowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych audytów jakości :systemów, procesów, produktów
  • opracowanie i zarządzanie dokumentacją jakościową procesu i systemu jakości,
  • ustalanie punktów kontrolnych i metod kontroli wyrobów gotowych,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, techniczne
  • dobra znajomosć języka niemieckiego, technicznego w mowie i piśmie
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe związane z kontrolą jakości,
  • umiejętność przeprowadzania audytów wewnętrznych
  • znajomość norm i procedur linii ISO
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz pracy w międzynarodowych zespołach,
  • mile widziane doświadczenie w certyfikowaniu przedsiębiorstw zgodnie z wymaganiami prawnymi, organizacyjnymi oraz systemów zapewnienia i utrzymania jakości

Oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów