TEREZ Performance Polymers Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji zaawansowanych tworzyw konstrukcyjnych.
W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego w Polsce:

Pełnomocnik ds. Zintegrowanych Systemów Jakości

Miejsce pracy: Rogoźnica

Opis stanowiska:
  • planowanie i rozwój strategii oraz polityki jakościowej, której celem jest utrzymanie/uzyskanie aktualnie obowiązujących standardów w branży;
  • przygotowanie przedsiębiorstwa do uzyskania/utrzymania odpowiednich świadectw jakości wydawanych przez uprawnione zewnętrzne organy certyfikujące;
  • organizacja, nadzór i koordynowanie prac wszystkich działów przedsiębiorstwa związanych z  wdrażaniem, realizacją i dokumentowaniem systemu jakości;
  • nadzór nad realizacją przyjętej przez spółkę polityki jakości.
  • nadzór jakościowy nad produkcją
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe profilowane (kierunki związane z zarządzaniem jakością, technologią chemiczną, chemią, inżynierią produkcji)
  • kilkuletnie doświadczenie  na stanowisku związanym z zarządzaniem jakością w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość systemów: ISO/TS 16949
  • ISO 9001 oraz ISO 14001
  • uprawnienia audytora wewnętrznego
  • umiejętność stosowania w praktyce statystycznych metod kontroli
  • praktyczna znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i linii technologicznych, metod i technik produkcji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność wyznaczania priorytetów oraz zarządzania czasem pracy
  • zaangażowanie i skrupulatność w działaniu
  • zdolność analitycznego myślenia
  • konsekwencja i asertywność  w działaniu
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Specjalista do spraw systemów zarządzania jakością jest osobą wykwalifikowaną w zakresie systemów zarządzania jakością takich jak ogólnie stosowany standard ISO, i zajmującą się wdrażaniem i nadzorowaniem funkcjonowania tychże systemów w firmie lub instytucji celem zapewnienia maksymalnej wydajności prowadzonej przez nią działalności. Specjalista nadzoruje działania związane ze stosowaniem systemów ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl