Pełnomocnik ds. Zintegrowanych Systemów Jakości

TEREZ Performance Polymers Sp. z o.o.

Rogoźnica

1034 dni temu

TEREZ Performance Polymers Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji zaawansowanych tworzyw konstrukcyjnych.
W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego w Polsce:

Miejsce pracy: Rogoźnica

Opis stanowiska:
  • planowanie i rozwój strategii oraz polityki jakościowej, której celem jest utrzymanie/uzyskanie aktualnie obowiązujących standardów w branży;
  • przygotowanie przedsiębiorstwa do uzyskania/utrzymania odpowiednich świadectw jakości wydawanych przez uprawnione zewnętrzne organy certyfikujące;
  • organizacja, nadzór i koordynowanie prac wszystkich działów przedsiębiorstwa związanych z  wdrażaniem, realizacją i dokumentowaniem systemu jakości;
  • nadzór nad realizacją przyjętej przez spółkę polityki jakości.
  • nadzór jakościowy nad produkcją
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe profilowane (kierunki związane z zarządzaniem jakością, technologią chemiczną, chemią, inżynierią produkcji)
  • kilkuletnie doświadczenie  na stanowisku związanym z zarządzaniem jakością w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość systemów: ISO/TS 16949
  • ISO 9001 oraz ISO 14001
  • uprawnienia audytora wewnętrznego
  • umiejętność stosowania w praktyce statystycznych metod kontroli
  • praktyczna znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i linii technologicznych, metod i technik produkcji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność wyznaczania priorytetów oraz zarządzania czasem pracy
  • zaangażowanie i skrupulatność w działaniu
  • zdolność analitycznego myślenia
  • konsekwencja i asertywność  w działaniu
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Specjalista do spraw systemów zarządzania jakością jest osobą wykwalifikowaną w zakresie systemów zarządzania jakością takich jak ogólnie stosowany standard ISO, i zajmującą się wdrażaniem i nadzorowaniem funkcjonowania tychże systemów w firmie lub instytucji celem zapewnienia maksymalnej wydajności prowadzonej przez nią działalności. Specjalista nadzoruje działania związane ze stosowaniem systemów ...
Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością Praca Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Rekrutują z Praca.pl