Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP developer

JWA Spółka Akcyjna
Warszawa, Warszawa, Bielany
praca stacjonarna
2659 dni temu

Ogłoszenie numer: 1494454, z dnia 2017-01-24

Do jednego z naszych projektów poszukujemy pozytywnie nastawionego i komunikatywnego PHP developera (lub developerki), który wyznaje co najmniej dwie z poniższych zasad:

  • Lepsze jest wrogiem dobrego
  • Klient ma zawsze rację
  • „prawie skończone" nie jest dobrą odpowiedzią

Jeżeli lubisz i umiesz budować proste serwisy w oparciu o WordPressa, nie są Ci obce frameworki Laravel albo Symfony, korzystałeś z git'a i chciałbyś rozwijać się razem z nami – zapraszamy.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa, Bielany

Opis stanowiska

  • rodzaj zatrudnienia – ½ lub pełen etat
  • tworzenie aplikacji webowych w PHP5/7
  • rozbudowa istniejących serwisów
  • weryfikacja kodu dostarczanego przez inne zespoły
  • weryfikacja i uzupełnianie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • znajomość PHP5/7
  • doświadczenie w korzystaniu z jednego z frameworków: Laravel, Symfony
  • umiejętność korzystania z git'a
  • znajomość javascript, html5, css
  • znajomość relacyjnych baz i języka SQL oraz doświadczenie w pracy z MySQL
  • znajomość zagadnień Responsive Web Design
  • sumienność, odpowiedzialność i terminowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy z WordPress, Bootstrap, AngularJS

Oferujemy

  • możliwość pracy przy szeregu niepowtarzalnych startupów
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność
  • luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • możliwość realizacji własnych projektów ze wsparciem ze strony JWA
  • elastyczne godziny pracy
  • kawę, energetyki, zieloną herbatę i nieograniczoną ilość wafelków ryżowych