Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   śląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Master

FILTTR
Gliwice
praca stacjonarna
2555 dni temu
PHP Master
Dodano: 2017-05-08 Nr ref: F04574

Chcesz pracować w młodej firmie, która rozwija innowacyjną technologię i pracuje z klientami z całego świata? Nie czekaj i wpadaj do naszego nowoczesnego biura w Gliwicach :)

1000 zł za zmianę pracy
  • 4500 - 5500 PLN0PLN
    B2B
  • Gliwice
    Miejsce pracy
  • 18 osób
    Wielkość zespołu
  • Internet / SaaS
    Branża

Języki obce

  • Angielski średnio zaawansowany

Wymagana znajomość

  • PHP / 2 lata
  • JavaScript / 1 rok

Wymagana powierzchowna znajomość

  • jQuery
  • Symfony
  • AngularJS
  • Git
  • Linux
  • Apache
  • Agile
  • Doctrine ORM
  • AWS (Amazon Web Services)

Metodologia Pracy

System wersjonowania
Automatyczny build aplikacji
Codzienny build aplikacji
Ewidencja Błędów
Usuwanie błędów przed nowym kodem
Aktualny plan projektów
Analityczna specyfikacja projektów
Ciche warunki pracy
Adekwatne i wydajne narzędzia pracy
Zespół testerów
Testy użyteczności
Stosowanie testów przy rekrutacji

Stan technologiczny

  • JavaScript
  • PHP
  • Linux
  • Git
  • AngularJS
  • UNIX

Opis stanowiska

- testowanie z wykorzystaniem PHPUnit - możliwość awansu i ciągłego zdobywania doświadczenia poprzez wyjazdy branżowe, szkolenia oraz dostęp do literatury branżowej - najnowsze technologie i narzędzia

Twoje zadanie

- tworzenie nowych funkcjonalności - podejście zwinne do wykonywanej pracy (Klient jako członek zespołu, krótkie cykle, wspólna własność, testy, refaktoryzacja, CI, CD)

Ważność oferty do 21 maja 2017

ZAINTERESOWANY?
NIE TAK