Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Piekarz Niemcy
Piekarz / Cukiernik

Job-Skala
Niemcy
praca stacjonarna
2703 dni temu

Ogłoszenie numer: 1432738, z dnia 2016-12-13

Job-Skala

Jesteśmy niemiecką Agencją pracy oferująca legalne zatrudnienie na niemieckich bardzo dobrych warunkach płatniczych i socjalnych w renomowanych przedsiębiorstwach na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • przygotowywania surowców do produkcji wyrobów piekarskich
  • sporządzania półproduktów piekarskich
  • dzielenia ciasta i kształtowania kęsów na wyroby piekarskie
  • przeprowadzania rozrostu oraz wypieku pieczywa
  • obsługiwania maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji wyrobów piekarskich
  • utrzymanie porządku i dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie w pracy jako piekarz lub cukiernik
  • znajomość zasad HACCP i zasad higieny w procesie produkcji żywności
  • umiejętność współpracy w grupie
  • motywacja do pracy nocnej oraz do pracy na 3 zmiany
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana

Oferujemy

  • pracę od zaraz
  • kontakt z nami jest w języku polskim
  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
  • bardzo dobra zapłata
  • dostęp do najnowszych technologii i możliwość rozwoju zawodowego
  • pomoc przy zakwaterowaniu i w sprawach organizacyjnych