Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Planer / Koordynator serwisu AIP

KTM Sp. z o.o.
lubelskie, Sękocin Nowy k. Warszawy
praca stacjonarna
6092 dni temu

Ogłoszenie numer: 33617, z dnia 2007-09-14

Nasz Klient szwedzka korporacja o zasięgu światowym (ok. 30 000 pracowników w 160 krajach) o ponad 130 letniej historii, obecnie w Polsce zatrudnia ok. 240 pracowników w kilkunastu działach w trzech obszarach biznesowych oferujących dobra inwestycyjne głównie dla przemysłu, górnictwa i budownictwa poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Sękocin Nowy k. Warszawy

Opis stanowiska

  • planowanie, koordynowanie i nadzór działań 5-6 Serwisantów,
  • zapewnienie pomocy technicznej i dokumentacji serwisowej dla sieci serwisów dealerskich AIP w tym: - pomoc w doborze części, - obsługa formalna napraw gwarancyjnych,
  • sprzedaż usług i innych produktów Serwisu AIP w tym: - ofertowanie, sprzedaż, koordynowanie dostawy usługi - utrzymywanie dobrych relacji z klientami. - śledzenie wszelkich informacji, produktowych, technicznych, organizacyjnych przy pomocy dostępnych narzędzi.
  • Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektryczne lub mechaniczne),
  • doświadczenie w branży maszyny budowlane lub innej technicznej z produktami inwestycyjnymi ewentualnie samochodowej (dział serwisu – koordynator, doradca, planer i pokrewne),
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • obsługa komputera – idealnie SAP lub inny program tego typu,
  • łatwość komunikacji,
  • preferowana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Oferujemy

  • pracę stacjonarna w wyznaczonym czasie (8h) w dużej międzynarodowe firmie o zasięgu światowym z ponad 130 letnią tradycją i wysoką kulturą korporacyjną,
  • okres próbny 3 miesiące, później stałą umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opiekę medyczną - Medicove, lunch w ciągu dnia, ubezpieczenie, laptop, GSM,