Planer

Hays Poland

Jaworzno

779 dni temu

Planer
Jaworzno
Planer
Jaworzno
Nr Ref.: 1064420

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Naszym Klientem jest firma, będąca liderem w swojej branży. W związku z dalszym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Planner – budowa bloku energetycznego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie, aktualizowanie i wprowadzanie zatwierdzonych zmian w harmonogramie projektu oraz monitorowanie stanu realizacji harmonogramu. W zakres obowiązków Kandydata wchodzić będzie również tworzenie raportów, zestawień i informacji o realizacji harmonogramu.

Poszukiwany Kandydat posiada kilkuletnie doświadczenie w budownictwie energetycznym, przemysłowym lub budowlanym, a także zna bardzo dobrze program Primavera. Ponadto wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferowana jest interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Planista

Planista to osoba, która opracowuje plany techniczno-ekonomiczne produkcji, sporządza analizy kompleksowe oraz bilansuje możliwości realizacji planów produkcyjnych. Do głównych obowiązków planisty należy: analiza możliwości realizacji zlecenia, sprawdzanie stanów materiałów i ewentualne ich zakupy, bieżące raportowanie działań, kontrola terminowości zleceń, tworzenie planu ...
Planista Praca Planista

Rekrutują z Praca.pl