Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Plastyczka/ Kolorystka/ Wzorzystka/Projektantka krojów

Wychamet-Babyactive
Częstochowa, częstochowa i okolice
praca stacjonarna
5163 dni temu

Ogłoszenie numer: 95298, z dnia 2010-04-13

Firma produkuje wózki i artukuły dziecięce od 1981r.

Miejsce pracy: Częstochowa, częstochowa i okolice

Opis stanowiska

Projektant poszycia - kroju, wzoru i koloru wózka dziecięcego

Wymagania

  • Uzdolnienia plastyczne i poczucie estetyki
  • Kreatywność i innowacyjność w pracach projektowych popartych portfolio
  • Podstawowa wiedza z zakresu kompozycji obrazu i kolorystyki,
  • Biegłe posługiwanie się programem Photoshop,Corel
  • Umiejętność przygotowywania gotowych obiektów graficznych
  • Mile widziana podstawowa znajomość technologi szycia
  • Komunikatywność
  • Terminowości i dokładności

Oferujemy

  • Stałą pracę (umowa o pracę)
  • Pracę w wiodacej firmie w swojej branży,