Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy

Pokojowa / Pokojowy

Sheraton Poznań Hotel
Poznań
praca stacjonarna
3530 dni temu

Ogłoszenie numer: 513832, z dnia 2014-09-10

Jesteśmy częścią międzynarodowej korporacji Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc., jednej z wiodących firm hotelarskich na świecie posiadającej 1100 obiektów w ponad 100 krajach i zatrudniającej 154 tysięcy osób. Starwood Hotels & Resorts jest właścicielem lub operatorem hoteli marek: St. Regis®, The Luxury Collection®, Sheraton®, Westin®, Four Points® by Sheraton, W®, Le Méridien, Aloft® i ElementSM. W Polsce firma prowadzi działalność od 1996 r. i posiada 6 hoteli pięciogwiazdkowych: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i  Sopocie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • praca na umowę zlecenie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na tym stanowisku
  • uczciwość
  • sumienność, dokładność
  • umiejętność realizacji indywidualnych dziennych celów
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji