Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy

Pokojowa / Pokojowy

3B Dienstleistung Leipzig GmbH
lubuskie
praca stacjonarna
3228 dni temu

Ogłoszenie numer: 741164, z dnia 2015-07-10

Naszą dewizą jest służyć!

www.drei-b.de

Obsługujemy w zakresie utrzymania czystości renomowane hotele.

Obecnie poszukujemy do pracy na stałe w Niemczech na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • praca na stałe do obsługi Klientów w hotelach przy lotnisku Schönefeld (Berlin), miejsce pracy - np. ok. godziny dojazdu (koleją) ze Słubic
  • praca dla osób z doświadczeniem jak również dla osób gotowych na wprowadzenie do zawodu

Wymagania

  • podstawowa znajomość jęz. niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy hotelowej
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • silna motywacja
  • miła aparycja
  • umiejętność pracy w zespole
  • codzienne dojazdy do pracy na koszt własny (możliwość częściowego pokrycia kosztów dojazdu do miejsca pracy)
  • dyspozycyjność - praca również w święta

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z niemieckim Pracodawcą
  • gruntowne wprowadzenie do zawodu
  • czas pracy od poniedziałku do niedzieli od godz. 8:30 do ok. 15:30, 5 dni w tygodniu według grafiku
  • stawka wynagrodzenia za godzinę - 8,50 Euro brutto
  • gwarantowany czas pracy minimum 25 godzin tygodniowo
  • nadgodziny pracy - PŁATNE

Informujemy, że NIE OFERUJEMY ZAKWATEROWANIA W MIEJSCU PRACY