Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy

Pokojowa/y

HR Progress Sp. z o.o.
Niemcy, Chemnitz
praca stacjonarna
3257 dni temu

Ogłoszenie numer: 722375, z dnia 2015-06-08

 Agencja Pracy Tymczasowej HR Progress to dynamicznie rozwijająca się agencja pracy. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa personalnego, rekrutacji oraz outsourcingu pracowniczego (wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 408).

Dla swojego Klienta, od 20 lat działającego w ramach grupy kapitałowej w branży usług związanych z obsługą m.in. hoteli, dynamicznie rozwijającego się zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec, poszukujemy kandydatek na stanowisko:

Pokojowa/y

Miejsce pracy: Niemcy, Chemnitz

Opis stanowiska

  • dbanie o czystość w pokojach hotelowych ( zmiana pościeli, mycie łazienki, odkurzanie wykładzin,
    ścieranie kurzu itp.)
  • pracę w systemie 8-godzinnym

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w hotelu
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność i dokładność

Oferujemy

  • zatrudnienie – polska umowa o zlecenie (na 0,5 roku)
  • wynagrodzenie 8,5 euro/godz. brutto ( niedziele i święta + 75%stawki - (miesięczne wynagrodzenie wynosi ok 4-5 tysięcy złotych netto miesięcznie)
  • zapewniamy bezpłatny dojazd do Niemiec i powrót do Polski
  • pomagamy w zapewnieniu zakwaterowania i wyżywienia – płatność po stronie pracownika ok. 145 euro miesięcznie
  • przed wyjazdem zapewniamy płatne tygodniowe szkolenie w polskim hotelu w Warszawie (zapewniamy zakwaterowanie)