Pokojowa
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Pokojowa

Poznaj pracodawcę

Koszalińska 13
78-125 Rymań
woj. zachodniopomorskie
www.polonez.pl

Poznaj stanowisko:
Pokojówka

Pokojówka to osoba zatrudniona w hotelu lub obiekcie o zbliżonym charakterze prowadzonej działalności i odpowiedzialna za utrzymanie wynajmowanych pokojów w nienagannej kondycji i czystości. Do codziennych obowiązków pokojówki będzie więc należeć sprzątanie pokoju pod nieobecność gości, dostarczanie pościeli, ręczników, środków czystości, i temu podobnych elementów wyposażenia pokoju, a ...

czytaj więcej: Pokojówka

Praca Pokojówka

Pokojowa - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hotel Restauracja POLONEZ / Turystyka / Hotelarstwo / Rymań

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 238449, z dnia 19-09-2012

Hotel Restauracja POLONEZ

Kompleks hotelowy ze stadniną koni zatrudni na stanowisko:

Pokojowa

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Rymań

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zapewnienie czystość i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych, m. in.: odkurzanie, mycie podłóg, okien, toalet, słanie łóżek

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i dokładność

Oferujemy

  • Stałą pracę w miejscowości Rymań koło Kołobrzegu
  • Dobre wynagrodzenie
  • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16366 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Pokojowa