Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Położna Małopolskie
Położna na sali porodowej

PeterMi GmbH
małopolskie
praca stacjonarna
2565 dni temu

Ogłoszenie numer: 1556688, z dnia 2017-03-10

PeterMi GmbH to firma tworzona przez zmotywowany zespół osób z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w rekrutacji polskich specjalistów w rozmaitych branżach oraz zatrudniania ich w Niemczech. Działamy na zlecenie renomowanych firm oraz instytucji niemieckich, dokładając wszelkich starań aby oferowane przez nas stanowiska pracy były atrakcyjne oraz zgodne z predyspozycjami oraz zainteresowaniami kandydatów. Naszym celem jest indywidualna opieka nad każdym pracownikiem, oraz zapewnienie mu optymalnych warunków do rozwoju zawodowego, jak i szybkiej aklimatyzacji w nowym miejscu zamieszkania.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Aktywna pomoc przy porodzie;
  • Konstruktywna współpraca z zespołem na sali porodowej;
  • Opieka poporodowa nad położnicą oraz dzieckiem, również w przypadkach patologii ciąży;
  • Opieka ambulatoryjna nad kobietami w ciąży wysokiego ryzyka;
  • Prowadzenie rzetelnej dokumentacji przed- i poporodowej.

Wymagania

  • Kwalifikacje zgodne z minimalnymi wymaganiami art. 40 Dyrektywy 2005/36/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 7.09.2005. (minimum licencjat położnictwa lub 5 lat aktywnej pracy w zawodzie na przestrzeni ostatnich 7 lat);
  • Doświadczenie: co najmniej 100 przyjętych porodów;
  • Motywacja do dalszego rozwoju w wykonywanym zawodzie;
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym oraz silna motywacja do podnoszenia kwalifikacji językowych;
  • Silna orientacja na jakość wykonywanej pracy oraz na dobre samopoczucie pacjentek;
  • Zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenia (ponad 12.000 PLN po nostryfikacji dyplomu);
  • Legalną umowę o pracę na niemieckich warunkach - umowa bezpośrednio z niemiecką kliniką;
  • Pomoc w procesie nostryfikacji dyplomu;
  • Polskojęzyczną opiekę – zarówno przed podjęciem zatrudnienia, jak i w trakcie pobytu w Niemczech;
  • Pomoc w znalezieniu dogodnego zakwaterowania;
  • Wsparcie przy meldunku oraz wszelkich dodatkowych formalnościach związanych z przyjazdem do Niemiec;
  • Elastyczne, przyjazne życiu rodzinnemu tryby pracy;
  • Różnorodny, rozwijający zakres obowiązków;
  • Stopniowe wdrożenie do wykonywanych obowiązków pod okiem doświadczonych współpracowników;
  • Otwarty i zmotywowany zespół współpracowników;
  • Różnorodne możliwości dokształcania i rozwoju zawodowego.

Wynagrodzenie

Od 9000 do 15000 PLN