Zobacz więcej ofert pracy

Położna

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k
małopolskie
praca stacjonarna
2565 dni temu

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Położna
Miejsce pracy: małopolskie
Nr ref.: P/DE/2016

Obowiązki:

  • Współpraca z lekarzami i personelem medycznym
  • Organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją zadań przez podlegający zespół zgodnie z określonymi celami i standardami
  • Systematyczne i rzetelne prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej
  • Sprawowanie opieki nad pacjentami według obowiązujących standardów, na najwyższym poziomie
  • Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i kompleksowej opieki położniczej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (licencjat lub magister położnictwa) oraz prawo do wykonywania zawodu
  • Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek KONIECZNY (min. B1 + znajomość zagadnień związanych z zawodem)
  • Doświadczenie min. 2-letnie w wykonywanym zawodzie
  • Cierpliwość i empatia w stosunku do ludzi
  • Zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Prace w okolicach miejscowści Stuttgart
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Pomoc w budowaniu kariery zawodowej w Niemczech jako położna
  • Pomoc przy nostryfikacji dyplomu
  • Zapewniamy zakwaterowanie
  • Zapewniamy pomoc na miejscu
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Paretti Sp. z oo Sp. K., z siedzibą w Opolu (45-052), Ul. Oleska 7, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e'mail: biuro@paretti.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, jednak nie dłużej niż 3 lata, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: biuro@paretti.pl