Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Świadczeń z Pomocy Społecznej

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie   Konstancin-Jeziorna, ul. Rycerska 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w OPS w, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych przekracza 6%. Informacje o ofercie Wymiar czasu pracy: pełny etat....
Zobacz więcej ofert pracy

Pomoc domowa

Klient portalu Praca.pl
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot
praca stacjonarna
2401 dni temu

Ogłoszenie numer: 1748500, z dnia 2017-08-21

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

  • Kompleksowa opieka nad domem;
  • Sprzątanie, mycie podłóg, mycie okien;
  • Pranie, prasowanie, układanie i przygotowywanie garderoby;
  • Realizowanie innych zdań, zależnych od bieżącej sytuacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanych z prowadzeniem domu;
  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, wielozadaniowość, skrupulatność, dyspozycyjność, inicjatywa, dyskrecja.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Bardzo dobre warunki pracy;
  • Pracę przy jednej rodzinie – nie jest to oferta z agencji;
  • Duże możliwości rozwoju, ciekawą pracę.