Zobacz więcej ofert pracy

Pomoc domowa

Vip Home Services
Belgia, Mechelen
praca stacjonarna
3791 dni temu

Ogłoszenie numer: 358184, z dnia 2014-01-02

Vip Home Services to belgijska firma zajmująca się serwisem usług dla klientów prywatnych. Zatrudniamy sieć pomocy domowych które odpowiedzialne są za utrzymywanie ładu i porządku w domu klienta.

Miejsce pracy: Belgia, Mechelen

Opis stanowiska

  • Sprzątanie
  • Przygotowanie posiłków
  • Robienie zakupów
  • Prasowanie dla klientów prywatnych

Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • Motywacja, punktualność i dokładność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

  • Wysokie zarobki powyżej 1 300 euro netto
  • Zakwaterowanie (samodzielny pokój z dostępem do mediów)
  • Pomoc polskiego konsultanta w załatwianiu wszystkich formalności związanych z legalnym pobytem i praca w Belgii
  • Praca w polskim zespole