Zobacz więcej ofert pracy

Pomoc domowa

Polski HR - Medical Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3314 dni temu

Polski HR Medical Care Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach opiekunów do osób starszych, niań, gosposi oraz pomocy domowej. Nasza baza Klientów pozwala na realizowanie zleceń na terenie całego kraju jak i zagranicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
  • Sprzątanie
  • Prasowanie
  • Pomoc przy gotowaniu
  • Okazjonalnie zakupy
  • Mycie balustrad, okien, tarasów
  • Opieka nad dużym domem (550 metrów)
Wymagania:
  • Doświadczenie
  • Prawo jazdy
  • Dyspozycyjność w 3 dni tygodnia po 8 godzin dziennie
  • Referencje od poprzednich pracodawców
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Długoterminowa współpraca
  • Dobre warunki finansowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).