Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pomocnicze prace informatyczne

IMAR
Warszawa
praca stacjonarna
4015 dni temu

Dla naszego klienta operatora Cyfrowej Telefonii Komórkowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: inf/zlec/13

Zadania:
  • nadzór nad systemami i sieciami mobilnymi (MSC, MSS, STP, HLR, MGW, SGSN, GGSN, FW/SW,CDMA, SMSC, MMSC, IN, VM) oraz VoIP, oraz sygnalizacji i ruchu w zakresie tych technologii,
  • obsługa alarmów, zdalne usuwanie awarii i uszkodzeń, minimalizacja skutków awarii, działania prewencyjne,
  • operacyjne zarządzanie procesem usuwania uszkodzeń i awarii w nadzorowanych sieciach oraz dystrybucja informacji o stanie sieci (zdarzenia, uszkodzenia, awarie) - współpraca operacyjna z innymi jednostkami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) , preferowana telekomunikacja,
  • znajomość sieci GSM/UMTS - wiedza dotycząca funkcji realizowanych przez elementy sieciowe,
  • znajomość języka angielskiego (zrozumienie telekomunikacyjnej dokumentacji technicznej),
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i wyznaczania priorytetów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej,
  • zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami.
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w renomowanej firmie,
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • umowę-zlecenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IMAR Service Group w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z IMAR Service Group oraz potencjalnym pracodawcom i współpracującym z nimi podmiotami trzecimi do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.  Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.