Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
POMOCNIK MAGAZYNOWY

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Tarnowo Podgórne k/Poznania
praca stacjonarna
5856 dni temu

Ogłoszenie numer: 44860, z dnia 2008-06-02

Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) Serwis Personalny SP. Z O.O. zajmuje się doradztwem personalnym. Specjalizujemy się w leasingu pracowników, rekrutacji osób według zapotrzebowań Klientów oraz outsourcingu usług: administracji kadrowej, płacowej i księgowej.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Tarnowo Podgórne k/Poznania

Nr Ref.: PO/SP/ ZEL/P-MAG

Opis stanowiska

- obowiązki: pakowanie sortowanie foliowanie układanie na palecie, taśmie. Ogólnopojęte prace magazynowe i logistyczne w prężnie rozwijającej się Firmie produkcyjnej.

Wymagania

- student / uczeń zaoczny (praca od poniedziałku do piątku) - wymagana aktualna książeczka Sanepidu.

Oferujemy

- stałą prace 5 dni w tygodniu - stałe wynagrodzenie godzinowe 9,50 zł brutto/h, praca w godzinach 7.30-16.00 - praca w dużej firmie będącej producentem dodatków do produkcji piekarskiej i cukierniczej