Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

pomorskie

dziś

Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż

pomorskie, Gdańsk/gdynia

2016-08-22

Energetyka / Elektronika, Praca fizyczna

pomorskie, Gdańsk - warsztat stacjonarny (woj. pomorskie)

2016-08-19

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

pomorskie, Gdańsk, Sopot, Gdynia

2016-08-19

pomorskie, Gdańsk, Gdynia

Pomocnik Mechanika (instalacje pompowe)- Ogłoszenie archiwalne

Praca Tech-Pomp Serwis / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / pomorskie / Gdańsk

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 999680, z dnia 2016-02-23

www.transferwody.pl

Firma świadcząca najwyższej jakości usługi w zakresie wynajmu pomp oraz realizacji projektów transferu wody, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku polskim i europejskim związanym z dystrybucją i produkcją zespołów pompowych.

Obecnie poszukujemy osób do przyuczenia na stanowisko:

Pomocnik Mechanika (instalacje pompowe)

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: 02.2016

Opis stanowiska

  • Prace związane z obsługą, montażem i demontażem urządzeń wchodzących w skład instalacji pompowej;
  • Ustawianie i montaż instalacji pompowej zgodnie z wytycznymi przełożonego;
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem instalacji zgodnie z wytycznymi przełożonego.

Wymagania

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie - praca wyjazdowa;
  • Pozytywne nastawienie, dynamiczność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Mile widziane doświadczenie w branży mechanicznej / elektromechanicznej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania;
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość przyuczenia i poznania branży;
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.